ΓΕΝΙΚΗ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑ/ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑ Ι (ΘΕΩΡΙΑ)

Διαδικτυακό Μάθημα Γενικής Μικροβιολογίας/Μικροβιολογίας Τροφίμων Ι

Η θεωρία της Γενικής Μικροβιολογίας και Μικροβιολογίας Τροφίμων Ι θα ξεκινήσει τη Δευτέρα 15.02.2021 και ώρα 14:30.

Το link είναι:

Join Zoom Meeting

https://ionio-gr.zoom.us/j/97345779436?pwd=dVJqVWpGb3hNTjlXaDlJWkRBWVJvZz09

Meeting ID: 973 4577 9436

Passcode: 661303

Ε. Ηρειώτου

ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΙΙ - ΘΕΩΡΙΑ

Η πρώτη διάλεξη του μαθήματος "Επεξεργασία Τροφίμων ΙΙ" (θεωρία) θα γίνει την Παρασκευή 19 Φεβρουαρίου 2021 στις 6:30μμ.

Ο διδάσκων

Ευάγγελος Πολλάτος

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 20-21

Δηλώσεις Μαθημάτων εαρινού εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2020 - 2021

Πρόσβαση και Προθεσμίες

Οι δηλώσεις μαθημάτων για το πρόγραμμα σπουδών Πανεπιστημιακής Εκπαίδευσης γίνονται ηλεκτρονικά στον σύνδεσμο:

http://gram-web.ionio.gr/unistudent/.

Οι δηλώσεις μαθημάτων για το πρόγραμμα σπουδών Τεχνολογικής Εκπαίδευσης (ΤΕΙ) γίνονται ηλεκτρονικά στον σύνδεσμο:

https://omiros.teiion.gr/unistudent.

Η διάρκεια των δηλώσεων είναι από 3/2/2021 έως και 07/2/2021.

Οι εγγραφές/δηλώσεις μαθημάτων πραγματοποιούνται μόνο ηλεκτρονικά.

Οι τροποποιήσεις ή διορθώσεις των δηλώσεων μαθημάτων μπορούν να πραγματοποιούνται έως και την Παρασκευή 12 Φεβρουαρίου 2021.

Μετά την ημερομηνία αυτή καμία τροποποίηση δήλωσης δεν μπορεί να γίνει.

Για προβλήματα με τους κωδικούς σας επικοινωνήστε με τον Υπέυθυνο Δικτύων: ethomat@ionio.gr

ΕΞΕΤΑΣΗ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ / ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑ ΙΙ

Η εξέταση της Θεωρίας των μαθημάτων Μικροβιολογίας Τροφίμων (Πανεπιστήμιο) και Μικροβιολογίας Τροφίμων ΙΙ (ΤΕΙ)  θα είναι προφορική. Οι φοιτητές θα πρέπει να περιμένουν στο waiting room της πλατφόρμας zoom έως τους επιτραπεί η είσοδος από τη διδάσκουσα. Για να ελαχιστοποιηθεί ο χρόνος αναμονής οι φοιτητές έχουν χωριστεί σε τρία τμήματα. Το 1ο τμήμα θα εξεταστεί στις 9:30πμ, το 2ο στις 12:00 το μεσημέρι, το 3ο στις 2:30μμ, το 4ο στις 5:00μμ και το 5ο στις 7:30μμ.

Έχετε ήδη πάρει τους κωδικούς σύνδεσης.

Είστε υποχρεωμένοι να έχετε πρόχειρη ταυτότητα ή πάσο για επαλήθευση στοιχείων.

Τα τμήματα έχουν χωριστεί ως εξής:

1ο Τμήμα

ΚΟΥΝΑΣ ΜΑΧΑΙΡΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑ

ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ

ΕΛΠΙΔΑ

ΔΟΥΝΗ

ΑΣΠΑΣΙΑ

ΧΑΤΖΗ

ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΟΥΛΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΟΚΚΙΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΔΟΥ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΚΟΚΚΙΝΟΣ

ΟΡΕΣΤΗΣ

ΑΓΟΥΡΑΤΣΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΑΝΩΛΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΑΛΑΛΑΚΗ

ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΜΗΝΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΥΔΟΚΙΑ

ΤΣΙΑΜΗ

ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΕΛΠΙΔΑ

ΜΠΙΤΣΑΚΟΥ

ΜΠΕΣΙΙΕ

ΜΥΛΩΝΑΚΗ

ΣΑΒΒΙΝΑ-ΦΙΛΙΠΠΙΑ

ΚΑΡΔΑΡΑ

ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΡΙΣΙΛΙΑ

ΜΑΡΙΑ

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

2ο Τμήμα

ΧΑΣΑΝΔΡΑ

ΑΣΗΜΙΝΑ

ΚΛΑΣΟΓΙΑΝΝΗ

ΑΘΗΝΑ

ΒΑΘΗ

ΝΙΝΑ

ΜΟΓΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΧΥΡΑ

ΕΡΓΚΙ

ΦΥΛΑΚΤΟΥ

ΑΡΤΕΜΙΣ

ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΒΡΑΜΙ

ΑΦΡΟΒΙΤΗ

ΤΣΟΥΡΟΥΦΛΗ

ΕΥΑΝΘΙΑ

ΤΡΑΝΤΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΜΠΑΣΚΑ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΙΑΝΑΚΙ

ΜΑΡΙΟ

ΜΠΙΡΜΠΑΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΓΟΥΛΑ

ΜΑΡΙΑ

ΚΟΤΖΑΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΠΟΥΡΦΙΩΤΗ

ΜΑΡΙΝΑ

ΒΟΥΡΓΕΝΤΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΟΦΛΙΔΗ

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ

ΚΡΗΤΙΚΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΤΑΚΑΤΙΝΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

ΜΑΓΓΟΥΡΕΤΣΙΟΥ

ΜΑΡΘΑ

3ο Τμήμα

ΜΠΡΟΥΖΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΥ

ΟΥΡΑΝΙΑ

ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΠΑΡΙΣ

ΚΑΨΙΩΧΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ

ΒΙΚΤΩΡΙΑ

ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ

ΞΑΝΘΙΠΠΗ

ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΝΤΟΝΤΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΠΑΚΤΙΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΠΟΛΥΖΟΥ

ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΜΗΤΡΑΚΟΣ

ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

ΒΕΛΛΙΟΥ

ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΒΕΡΒΕΡΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΝΤΕΛΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΛΥΣΑΝΔΡΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΛΟΥΡΙΔΑΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΤΕΡΜΑΡΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΣΧΩΡΤΣΑΝΙΤΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

4ο Τμήμα

ΓΟΥΤΣΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΠΑΠΑΝΙΚΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΖΑΦΕΙΡΗ

ΙΩΑΝΝΑ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ

ΛΟΥΚΙΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ

ΠΑΠΠΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΧΑΤΖΗ

ΜΑΡΙΝΕΛΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΛΟΥΚΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΟΚΑΛΗ

ΝΙΚΗ

ΤΑΧΟ

ΕΡΙΝΤΑ

ΚΑΚΑΡΙΜΠΑ

ΕΛΕΝΗ

ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ

ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΚΟΝΤΙΖΑ

ΕΥΘΑΛΙΑ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΝΙΚΗ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΗ

ΜΑΡΙΑΝΘΗ  ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΧΑΡΑΚΙΔΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΑΓΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ

ΗΛΕΚΤΡΑ

ΜΠΑΤΣΟΛΑΚΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΤΣΙΟΓΚΑ

ΣΟΦΙΑ

ΜΕΡΣΙΝΗ

ΡΙΚΑΡΝΤΟ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5ο Τμήμα

ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ ΡΑΦΑΗΛΑ

ΦΡΑΓΚΟΣ-ΧΙΟΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΙΑΤΡΑ

ΜΑΡΙΑ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΦΑΡΟΥ

ΣΟΦΙΑ

ΜΑΡΤΙΝΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΡΟΖΑ

ΒΑΣΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΣΙΟΥΛΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΓΚΕΚΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΜΠΕΣΚΑ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΜΠΑΛΛΑ

ΙΡΙΣ

ΝΑΤΣΙΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΛΥΚΟΥΔΗ

ΟΛΓΑ

ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΤΟΜΠΑΖΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΧΑΛΚΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΙΩΤΟΥΛΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗ

ΔΑΝΑΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 20-21

Επισυνάπτεται το πρόγραμμα μαθημάτων και εργαστηρίων του εαρινού εξαμήνου 2020-2021. Τα μαθήματα θα γίνουν με εξ αποστάσεως διδασκαλία ή με φυσική παρουσία φοιτητών, ανάλογα με την Υπουργική Απόφαση που θα ανακοινωθεί. Για τον τρόπο διδασκαλίας των μαθημάτων θα ενημερωθείτε με νέα ανακοίνωση. 

Προσοχή: Οι δηλώσεις μαθημάτων θα γίνονται από 3 έως 7 Φεβρουαρίου 2021 (τροποποίηση δηλώσεων θα είναι δυνατή έως τις 12 Φεβρουαρίου 2021). Δείτε τη σχετική ανακοίνωση για τις δηλώσεις μαθημάτων https://fst.ionio.gr/gr/news/20140/

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 20-21

Σελίδα 1 από 122